zamknij
Czy mówiłem Ci już o tym?

GODZINY OTWARCIA

pon – nd: 10:00 – 20:00

ZAPRASZAMY 🙂

Kiedy wszystkie galerie handlowe są zamknięte i nudzisz się ze swoim dzieckiem w domu – przyjdź do nas! Zapraszamy w każdą niedzielę do Centrum Zabaw Happy Park Płońsk.

Do zobaczenia!

Centrum Zabaw Happy Park

Centrum Zabaw Happy Park powstało dla dzieci i z myślą o nich, jest to idealne miejsce do aktywnego spędzenia radosnych i niezapomnianych chwil w bajkowej scenerii.

Happy Park to miejsce, w którym najmłodsi aktywnie i zdrowo pożytkują pokłady nieskończonej energii, ćwiczą umiejętności manualne jak również koordynację wzrokowo-ruchową i integrują się z rówieśnikami.

Od dawna wiadomo, że dzieci najwięcej uczą się poprzez zabawę dlatego pod bacznym okiem naszych animatorów pociechy poznawać będą świat od podszewki.

Mnóstwo miejsca do zabawy

Do dyspozycji dzieci zaaranżowaliśmy przestrzeń ponad 450 m2, na której umieściliśmy wiele różnorodnych atrakcji ( zjeżdżalnie, sfera armatek, piramidki, przejścia tubowe i wiele innych.), które z pewnością trafią w upodobania każdego dziecka i wywołają uśmiech na twarzy oraz niezapomniane przeżycia.

Odpoczynek i spokój dla rodzica

Jeśli będziecie Państwo chcieli odpocząć, popracować, poczytać ulubioną książkę lub wypić herbatkę oraz aromatyczną kawę to zapraszamy do naszej mini strefy, przeznaczonej dla rodziców. Możecie Państwo również skorzystać z Wi-Fi.

Organizacja przyjęć urodzinowych

Wiemy, że każde dziecko jest szczególne i każde ma inne wymagania związane z organizacją swoich imprez urodzinowych i nie tylko, dlatego też oddajemy do Państwa wyboru, aż trzy bajkowe pokoje urodzinowe, które swoim wystrojem na pewno spodobają się każdemu dziecku.

Bufet i kawiarnia

Po długotrwałej zabawie każdemu zaczyna brakować sił, dlatego też zapraszamy wszystkich dużych i małych na orzeźwiające soki i napoje oraz mnóstwo słodyczy.

Dbamy o komfort zabawy Twoich dzieci

W naszym Centrum dzieci poruszać się będą w skarpetkach, bez obuwia, dlatego też dla zachowania najwyższej czystości prosimy pamiętać o zakładaniu przez opiekunów obuwia ochronnego znajdującego się tuż przy wejściu.

Serdecznie zapraszamy i życzymy niezapomnianej zabawy!